0

SERIJA A: Romi ponovo samo bod, Palermo odigrao za Juve (VIDEO)

Objavljeno: 17.01.15 u 22:46

Ni u drugom današnjem meču 19. kola Serije A nije bilo pobednika pošto su Palermo i Roma odigrali nerešeno na Siciliji 1:1.

Domaći tim je poveo već u drugom minutu golom najboljeg igrača Dibale i tu prednost „slonovi“ su čuvali sve do 54. minuta kada je Destro posle asistencije Strotmana savladao Sorentina. Oba tima su imala prilike da dođu do sva tri boda, a remijem je svakako najzadovoljniji Juventus koji bi u slučaju pobede protiv Verone odmakao Romi na vrhu tabele.

Za gostujući tim 80 minuta je odigrao Adem Ljajić, a umesto njega u završnici meča na terenu se našao Frančesko Toti. Roma sada uz meč više ima dva boda manje od Juventusa dok je Palermo siguran u sredini tabele sa 26 skupljenih poena koliko imaju i milanski klubovi.