0

PRIMERA: Kordoba pobedom na Valjehasu pobegla iz opasne zone (VIDEO)

Objavljeno: 12.01.15 u 22:37

Kordoba koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Miroslav Đukić upisala je drugu uzastopnu pobedu pošto je u poslednjem meču 18. kola savladala Rajo Valjekano sa 1:0 i to u Madridu.

Jedini gol delo je domaćeg igrača, Senegalca Abdulajea Baa koji je u 39. minutu savladao svog golmana posle oštrog centaršuta sa leve strane. Moglo bi da se kaže da su gosti nezasluženo trijumfovali pošto je domaćem timu neopravdano poništen gol u prvom poluvremenu, a pored toga Rajo Valjekano je bio daleko bolji rival koji je uputio čak 18 šuteva ka golu rivala. Ceo meč vrlo dobro za goste odigrao je mladi reprezentativac Srbije Aleksandar Pantić.

Kordoba je sa nova tri boda prvi put u sezoni pobegla iz opasne zone pošto ih sada ima 17 koliko i Hetafe i Deportivo sa kojima deli 14. mesto na tabeli, dok je Rajo Valjekano 11. sa 20 poena.