0

PREMIJER LIGA: Tadić asistent, Sautempton i Čelsi remizirali (VIDEO)

Objavljeno: 28.12.14 u 17:16

Sautempton i Čelsi su remizirali (1:1) na Sent Meris stadionu u meču 19. kola engleske Premijer Lige.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu, Sautempton je poveo u 17. minutu preko Manea, a konačan rezultat postavio je Azar u sudijskoj nadoknadi prvog dela igre. Srpski fudbaler Dušan Tadić vratio se na teren posle povrede i igrao je do 59. minuta, dok su na drugoj strani Branislav Ivanović i Nemanja Matić odigrali ceo meč.

Sautempton je do vođstav došao preko kontranapada, Tadić je sjajno dodao Maneu koji je savladao Kurtou.

Čelsi je poravnao rezulat preko Azara, u samom finišu prvog poluvremena. Sautempton je od 89. minuta imao igrača manje, jer je Šnajderlin dobio drugi žuti karton.

Čelsi je ostao na prvoj poziciji sa 46 bodova, a Sautempton je četvrti sa 33.