0

PREMIJER LIGA: Prazne puške Totenhema i Junajteda

Objavljeno: 28.12.14 u 14:55

Fudbaleri Totenhema i Mančester junajteda remizirali su rezultatom 0:0 u prvom današnjem meču 19. kola Premijer lige.

U prilično uzbudljivoj utakmici sa dosta prilika na obe strane izostali su samo golovi zahvaljujući odličnim golmanima De Hei i Ljorisu.

Francuski golman je u prvom poluvremenu imao čak tri opasne situacije u kojima je izašao kao pobednik u duelima sa Falkaom, Van Persijem, Jangom i Runijem.

U 40. minutu Robin van Persi je propustio najbolju priliku na meču kada je izašao sam 1 na 1 sa Ljorisom, ali je Francuz uspeo u poslednji čas da izbije loptu i sačuva mrežu.

Statistički gledano ekipe su bile podjednake, po devet šuteva na gol, od toga po četiri u okvir.

Ovim remijem, Junajted će ostati na trećoj poziciji sa 36 bodova, Sautempton ima 32 i kasnije dočekuje Čelsi.