0

BUNDESLIGA: Bajern pobedom završio 2014. godinu (VIDEO)

Objavljeno: 19.12.14 u 22:35

U premijernom meču 17. kola Bundeslige, Bajern je u gostima sa 2:1 (1:1) savladao Majnc.

Bavarci su 2014. godinu završili pobedom zahvaljujući Robenu koji je u 90. minutu doneo svom timu preokret protiv Majnca u gostima. Domaćin je poveo u 21. minutu golom Sota posle centaršuta De Blasisa i očajne intervencije Nojera.

Ipak, radost fudbalera Majnca je trajala svega tri minuta kada je Švajnštajger evrogolom iz slobodnog udarca poravnao na 1:1. Dugo su se Bavarci polse tog gola mučili da stignu do drugog pogotka, ali je Roben u 90. minutu preduhitrio sudiju i postavio konačnih 2:1.