0

SERIJA A: Kjevo – ekspres protutnjao kroz Kaljari (VIDEO)

Objavljeno: 08.12.14 u 21:18

Veoma važnu pobedu u borbi za opstanak u Seriji A fudbaleri Kjeva iz Verone ostvarili su večeras na Sardiniji pošto su u pretposlednjem meču 14. kola savladali domaći Kaljari sa 2:0 (2:0).

Oba gola si pala veoma brzo, već u prvih devet minuta kada je najpre Mađiorini savladao domaćeg golmana, a potom je Paloski bio siguran. Retko ko je mogao da pretpostavi da će to biti i konačan rezultat, ali ispostavilo se da je tako pošto su gosti za koje je svih 90 minuta odigrao Ivan Radovanović uspeli da sačuvaju stečenu prednost.

Kjevo je ovom pobedom uspeo da izađe iz opasne zone pošto sada ima 13 bodova, koliko i Torino koji je na 16. mestu, dok je Kaljari sada skliznuo ispod crte jer je ostao na samo 11 poena u 14 odigranih kola.