0

BUNDESLIGA: Kramer lobovao svog golmana! (VIDEO)

Objavljeno: 09.11.14 u 19:52

U poslednjem meču 11. kola Bundeslige Borusija iz Dortmunda je sa 1:0 savladala Borusiju iz Menhengladbaha., i to na kakav način…

U 17. minutu Pjer Emerik Obamejan je postigao fantastičan pogodak, ali je bio u ofsajdu.Pred odlazak na veliki odmor Obamejan je iz slobodnog udarca lepo šutirao, ali je golman gostiju odbranio nemoguće.

Domaćin je do gola došao na neverovatan način! Svetski šampion Kristof Kramer je pod pritiskom protivnika želeo da vrati loptu Zomeru. Međutim, nije gledao gde se nalazi njegov čuvar mreže, pa je sa 40 meta lobovao Švajcarca.

Gosti su tek u 62. minutu prvi i jedini put šutirali ka golu Vajdenfelera, a domaćin je imao 15 šuteva posle prvog poluvremena…

Ovo je tek treći pobeda domaće ekipe u ligi, a prva posle sedam utakmica.