0

SERIJA A ZA KLADIONICU: Kjevo i Parma iz ‘keca u dvojku’ (VIDEO)

Objavljeno: 21.09.14 u 14:55

U trećem kolu Serije A na Bentegodiju u Veroni, Parma je sa 3:2 posle preokreta (0:1) savladala Kjevo.

ivan-radovanovic-kjevo-profil

‘Leteći magarci’ su poveli u 4. minutu golom Icka. Slovenac Lazarević je probio po levom boku, a Argentincu nije bilo teško da sa pet metara loptu zakuca u mrežu. Rezultatom 1:0 za domaćina otišlo se na poluvreme.

Drugih 45. minuta donelo je veliki preokret. Naime, prvo je u 65. minutu Koda povukao brzu kontru, dodao loptu do Kasana, a ovaj u situaciji jedan na jedan doneo izjednačenje Parmi.

U 75. minutu već je bilo 2:1 za „mlekadžije“. Galopa je centrirao, a sada je Koda pogodio.

Tri boda Parmi dva minuta kasnije drugim golom na utakmici doneo je Kasano. Koda je fantastično grudima spustio loptu na volej Kasanu, a ovaj rutinski savladao nesrećnog Bardija.

Do kraja utakmice Polaši je postigao drugi gol za Kjevo i bar koliko toliko ublažio neočekivani poraz svog tima. Potencijalni reprezentativac Srbije Ivan Radovanović za „leteće magarce“ je odigrao 69. minuta kada je zamenjen. Od tada je krenuo sunovrat Kjeva.