0

JSL: Mladost i Borac do bodova

Objavljeno: 30.08.14 u 19:25

Odigrana su prva dve meča četvrtog kola Jelen Superlige. Mladost se kockala, umalo je ispustila prednost protiv Napretka, ali je na kraju ipak bilo 2:1! Radnički 1923 i posle četiri kola nema pobedu, izgubio je kod kuće od Borca sa 1:0.

JSL logo

Lučani su se radovali pobedi nad Kruševljanima. Mladost je pobedila golovima Saše Jovanovića u 24. i Radomira Milosavljevića u 84. minutu. Gosti su u međuvremenu izjednačili golom Miloša Bajića deset minuta pre kraja, ali nisu imali snagu da izbore bar remi.

Muke u Kragujevcu. Pred najavljeni rastanak sa čak sedmoricom igrača, tim Dragoljuba Bekvalca poražen je i od čačanskog Borca, takođe povratnika u Superligu. Gol odluke postigao je Stefan Milojević u 72. minutu.