0

Menhengladbah lako preslišao Hertu (VIDEO)

Objavljeno: 22.03.14 u 21:29

Borusija iz Menhengladbaha lako je na svom terenu savladala ekipu Herte rezultatom 3:0 (3:0), u poslednjem meču subotnjeg programa 26. kola nemačke Bundeslige.

Pitanje pobednika na ovom susretu je rešeno već u prvom poluvremenu, pošto su domaći tri puta uspeli da zatresu mrežu Herte. Huan Arango je u 28. minutu načeo goste iz Berlina, nakon asistencije Hermana. Samo četiri minuta kasnije Arango je asistent, a Kruze pogađa za 2:0. Konačnih 3:0 za Borusiju postavio je Rafael u 40. minutu susreta. Herta do kraja utakmice nije uspela da postigne ni počasni pogodak.

Nakon ove pobede Borusija je petoplasirana na tabeli Bundeslige sa 42 boda, dok je Herta deveta sa 36 osvojenih bodova.