0

Ludilo u Viganu (VIDEO)

Objavljeno: 19.03.14 u 14:17

Na meču 31. kola Čempionšipa u kojem je Vigan na svom terenu dočako slabašni Jeovil viđen je pravi triler u poslednjih desetak minuta meča odnosno od 82. minuta do poslednjeg sudijskog zvižduka palo je čak pet pogodaka.

Vodio je domaći tim sve do spomenutog 82. minuta sa 1:0 i to pogotkom koji je postignut u 56. minutu, ali su gosti za samo tri minuta sa dva pogotka Milera uspeli da naprave preokret i povedu sa 2:1. Međutim tu nije bio kraj uzbuđenjima, ni blizu, pošto su u 86. i 88. minutu Mekartur i Vebster autogolom ponovo doneli prednost Viganu, da bi u petom minutu nadoknade izgubljenog vremena Ejling postavio konačnih 3:3.