0

Kaljari lako protiv Udinezea (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.14 u 14:29

Fudbaleri Kaljarija lagano su savladali Udineze na domaćem terenu u 26. kolu Serije A rezultatom 3:0.

Ibarbo

Domaći tim je poveo golom Ibarba u 18. minutu a sa jednim golom u mreži gostiju otišlo se na poluvreme. U nastavku meča, tačnije u samom finišu prvo je Većino postigao gol u 81. a potom i Ibraimi u 89. minutu za konačnih 3:0 za Kaljari.

Kaljari je ovom pobedom došao do 28 bodova i deobe 12 pozicije upravo sa Udinezeom ali i Sampdorijom i Atalantom koje imaju po meč manje.

Kompletne rezultate, tabelu i raspored italijanske Serije A možete pogledati na Livescore stranici našeg portala.