0

Pobeda Monaka sa igračem više, Lion rastužio Krasića

Objavljeno: 08.12.13 u 23:25

Liga 1

Fudbaleri Monaka pobedili su na svom stadionu ekipu Ažaksjoa  minimalnim rezultatom 1:0 sa igračem više, u pretposlednjem meču 17. kola Lige 1.

Kneževi su do trijumfa došli pogotkom Emanuela Rivijea u 75. minutu, 15 minuta nakon isključenja Piracija zbog drugog žutog kartona.

Monako je ponovo igrao bez Falkaa, ali je i treći pu u nizu pobedio pa prati lidera PSŽ sa dva boda zaostatka.

Ranije danas, ekipa Olimpika iz Liona ostvarila je pobedu na Korzici protiv domaće Bastije 3:1. Bastija je vodila na poluvremenu, golom Raspentina, ali su gosti golovima Lakazetea u 54, Benzije u 56. i Gomisa u 85. minutu stigli do trijumfa.

Miloš Krasić igrao je za Korzikance do 80. minuta, dok je Milan Biševac ceo meč presedeo na klupi.