0

PSŽ petardom ispratio Sošo (VIDEO)

Objavljeno: 07.12.13 u 19:17

Fudbaleri Pari Sen Žermena deklasirali su na svom terenu ekipu Sošoa rezultatom 5:0 u 17. kolu francuskog šampionata.

Bio je ovo duel prvoplasirane i poslednjeplasirane ekipe u Francuskoj Ligi 1, duel u kojem gosti nisu imali šta da traže što je na kraju i rezultatski potvrđeno. Već u 14. minutu Tijago Silva je, nakon asistencije Ibrahimovića, doveo domaćina u vođstvo 1:0, da bi tek na startu drugog poluvremena Ezekijel Laveci povisio na 2:0. U 62. minutu Edinson Kavani je, nakon nove asistencije Ibrahimovića, još više uvećao prednost PSŽ-a, da bi sam Zlatan sa dva gola u poslednjih 5 minuta utakmice postavio konačnih 5:0.

Nakon ove pobede PSŽ je i dalje lider na tabeli francuskog šampionata, sada sa 40 osvojenih bodova, dok je Sošo i dalje poslednjeplasirani sa svega 8 bodova nakon 17 odigranih kola.