0

Komazec opet tresao mrežu (VIDEO)

Objavljeno: 03.11.13 u 23:34

komazec-sarajevo-celik

Fudbaleri Sarajeva došli su do pobede posle preokreta na gostovanju Radniku u Bijeljini sa 2:1, a junak trijumfa bio je srpski fudbaler Nikola Komazec.

Komazec je bio strelac pobedonosnog pogotka u 43. minutu i Sarajevo je tako došlo do osme pobede ove sezone.

Prethodno je Katanec doveo Radnik u vođstvo već u četvrtom minutu, dok je Puzigaća u 22. izjednačio.

Sarajevo je zahvaljujući tom trijumfu održalo korak sa vodećim Borcem iz Banja Luke, koji posle 15 kola ima 33 boda. Sarajlije imaju četiri manje od Borca, a tri više od Zrinjskog, koji je na trećoj poziciji.

Komazec je zahvaljujući pogotku u trijumfu nad Radnikom nastavio svoj golgeterski niz i broj svojih golova ove sezone doveo do deset. U dresu Sarajeva ove sezone u Premijer ligi Bosne i Hercegovine odigrao je 13 mečeva.

U narednom kolu, sledećeg vikenda, Sarajevo gostuje Zrinjskom.