0

PSŽ uz pomoć sudija do pobede protiv Tuluza (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.13 u 18:51

markinjos-psz

Fudbaleri Pari Sen Žermena su do pete pobede u šampionatu Francuske došli u 8. kolu savladavši na Parku prinčeva ekipu Tuluza sa 2:0 (1:0).

„Sveci“ su do prenosti došli krajem prvog poluvremena kada je Markinjos dobro reagovao nakon jednog prekida, da bi tačku na ovaj meč pogotkom iz penala postavio Edinson Kavani u 79. minutu. Istina, penala nije ni bilo pošto je u akciji koja je prethodila pogrešnoj presudi glavnog arbitra Uroš Spajić odlično reagovao ispred Urugvajca, ali su sudije videle nepostojeći prekršaj nakon čega su domaćinu poklonile jedanaesterac.

Za razliku od Spajića koji je odigrao ceo meč i to vrlo dobro pošto je za direktne rivale imao Zlatana Ibrahimovića i Edinsona Kavanija, Pavle Ninkov nije ulazio u igru iako je bio na klupi za rezerve.