0

Borusija i Hofenhajm se provukli (VIDEO)

Objavljeno: 25.09.13 u 00:15

TSV 1860 München - Borussia Dortmund

Vicešampion Evrope i Nemačke Dorusija iz Dortmunda teškom mukom je došla do pobede na gostovanju protiv Minhena 1860.

Nakon 90 odigranih minuta rezultat je bio 0:0, pa je meč ušao u produžetke. U 104. minutu fudbaler domaćih Štal je napravio prekršaj za najstrožu kaznu, a ut to je zaradio i crveni karton. Precizan sa bele tačke bio je Obamejang, a samo dva minuta kasnije Mktarjan je potvrdio pobedu „milionera“ koji su igrali u kombinovanom sastavu.

Kroz iglene uši prošli su i fudbaleri Hofenhajma koji su u produžecima napunili mrežu Energi Kotbusa i na kraju slavili sa 3:0.

Bundesligaš nije imao rešenja za odbranu gostiju tokom 90 minuta, ali je u produžecima slavio golovima Sulea u 96, Firmina u 103. i Šiploka u 118. minutu meča.

Veliko iznenađenje priredio je Keln na gostovanju Majncu. „Jarčevi“ su slavili golom Risea u 53. minutu utakmice.