0

Inter sedmicom isprašio Sasuolo (VIDEO)

Objavljeno: 22.09.13 u 14:27

Inter

Sasuolo je doživeo pravu katastrofu pred svojim navijačima. Inter je trijumfovao rezultatom 0:7!

Neroazuri dolaze u vođstvo golom Rodriga Palasija u 7. minutu. Safir Tajder udvostručuje prednost Intera u 23. minutu, a autogolom Rafaela Pusina ekipa iz Milana odlazi na odmor sa tri gola viška.

Demonstracija sile Intera se nastavila u drugom poluvremenu. U 53. minutu Rikardo Alvarez se upisao u strelce. Rezervista Dijego Milito zatresao je mrežu u 64. minutu deset minuta nakon što je ušao u igru. Esteban kamijaso postiže šesti gol u 75. minutu, a Milito se upisuje drugi put u listu strelaca u 83. minutu meča.

Zdravko Kuzmanović je sve to gledao se klupe Intera pošto nije dobio šansu da zaigra na ovom meču.

Sassuolo – Inter 0:7 All Goals 22/09/13 by eurorivals
Posle nekompletnog 4. kola italijanske Serije A Inter je preuzeo vođstvo sa 10 bodova. Sasuolo je zakucan za dno tabele bez osvojenog boda.