0

Mhitarijan čuva Dortmund (VIDEO)

Objavljeno: 01.09.13 u 19:33

Henrikh-Mkhitaryan-Borussia

Borusija Dortmund je u poslednjem meču 4. kola Budneslige uspela da savlada Ajntraht u Frankfurtu sa 2:1, a junak trijumfa milionera bio je sjajni Gruzijac Henrik Mhitarijan strelac oba gola.

Prvi je postigao u 10. minutu posle asistencije Kube Blaščikovskog, ali je Dortmund primio gol do kraja poluvremena, strelac za domaći tim bio je Kadlec. Ali u 56. minutu opet na sceni Mhitarijan i to na asistenciju Kevina Groskrojca.

Dortmund ima sve četiri pobede na startu sezone i nalazi se na prvom mestu sa dva boda više od Bajerna. Ko je kriv Gvardioli što se zezao protiv Frajburga.