0

Jorgandžije petardirale Rajo Valjekano (VIDEO)

Objavljeno: 25.08.13 u 21:31

Raul-Garcia-celebra-gol-Barcelona

Ekipa koju sa klupe vodi argentinski stručnjak Dijego Simeone u drugom kolu španske Primere na svom stadionu demolirala je Rajo Valjekano sa 5:0 (3:0).

Bila je to prava rapsodija Atletika iz Madrida. Sve je popularnim jorgandžijama polazilo za nogom na ovom meču, pa je pravo čudo kako nije bilo više golova na ovoj utakmici.

Raul Garsija doveo je domaće u vođstvo u 18. minutu, da bi dva minuta kasnije Dijego Košta poviso je na 2:0. Turan je u 35. minutu postavio konačan rezultat poluvremena.

Četvrti gol u mreži gostiju viđen je u 53. minutu, a strelac je bio Tijago, da bi konačnih 5:0 svojim drugim golom na meču na samom kraju postavio Garsija.