Fener i Lion u 4. rundi

Objavljeno: 06.08.13 u 23:01

raul-meireles-fenerbahce

Odigrana su još dva meča 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona i to u onom „nešampionskom“ delu žreba. Fenerbahče je izbacio Salcburg, dok je Lion opet minimalcem bio bolji od Grashopersa.

Fener je posle 1:1 u Austriji slavio sa 3:1 u Istanbulu protiv Salcburga, ali je sve idealno počelo po goste koji su poveli u 4. minutu golom Sorijana. Ali je to bilo sve od njih na ovom meču. Usledila je dominacija Fenera i tri gola za 26. minuta – Sou, Vebo i Meireleš.

Lion je opet bio bolji od Grashopersa minimalnim rezultatom, ovoga puta u Švajcarskoj, a strelac je bio Klemen Grenije. Svih 90 minuta odigrali su srpski defanzivci milan Biševac (lion) i Milan Vilotić (Grashopers).