0

Južnoafrikanci pokvarili Pelegrinijev debi

Objavljeno: 14.07.13 u 18:53

milner-siti-supersport

Poput svojih gradskih rivala fudbalera Mančester Junajteda koji su juče poraženi od tima sastavljenog od najboljih igrača tajlandske lige ni Mančester Siti nije na najbolji način započeo sezonu pošto je u prvoj pripremnoj utakmici odigranoj u Port Elizabetu izgubio 2:0 od južnoafričke ekipe Super Sport Junajted.

Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, iako je engleski tim bio bolji, Super Sport je u 55. minutu poveo preko Mame Nijanga koji je odlično reagovao na centaršu sa leve strane. Pokušali su „građani“ da dođu do izjednačenja, ali im se opšta ofanziva osvetila pošto je Erasmus u 82. minutu drugi put savladao Pantilimona.

Tako je debi Manuela Pelegrinija na klupi Mančester Sitija bio prilično neuspešan, ali sreća za Urugvajca je što će imati više od mesec dana vremena da uigra tim pred početak Premijer lige.