0

Totenhem ne odustaje od LŠ

Objavljeno: 12.05.13 u 16:27

adebajor

U meču 37. kola Premijer lige Totenhem je kao gost savladao Stouk sa 2:1 i tako ostao u trci za četvrtim mesto sa Arsenalom, a u ovom momentu sa utakmicom više od tobdžija zauzimaju željenu poziciju sa +2 u odnosu na gradskog rivala.

Stouk je poveo golom N’Zonzija već u 3. minutu posle prekida, ali je izjednačio Klint Dempsi posle prilično komične situacije i nesporazuma golmana i defanzivaca Stouka u 20. minutu. Sve do 83. minuta bio je aktivan ovaj rezultat, a tada gol postiže Emanuel Adebajor koji je ubacio loptu u mrežu posle centaršuta Klinta Dempsija.