0

Kaljari otkinuo bod Juventusu

Objavljeno: 11.05.13 u 20:01

kaljari-slavlje

U utakmici 37. kola Serije A koja nije imala nikakav rezultatski značaj Juvetus i Kaljari su podelili bodove odigravši 1:1 u Torinu.

Mogli su gosti i do sva tri boda pošto su poveli preko Ibarba u 13. minutu i čuvali tu prednost sve do 61. minuta kada je Vučinić iskoristio nesmotrenost odbrane Kaljarija donevši tako izjednačenje svom timu , a kasnije će se ispostaviti da je na taj način postavio i konačan rezultat.

Juventus vs Cagliari 0-1 – Victor Ibarbo 11.05… by foogoals

Juventus vs Cagliari 1-1 – Mirko Vucinic 11.05… by foogoals

Juventus je na taj način došao do tbira od 87 bodova na kolo pre kraja prvenastva, dok je Kaljari bezbedan u sredini tabele sa 44 poena.