0

Kraj: BSK – Crvena zvezda (Milunović 71′ 0:1)

Objavljeno: 21.04.13 u 16:04

90′ + 3′ Kraj u Borči. Crvena zvezda pobedila je BSK sa 1:0 golom Milunovića.

89′ Mikić je ušao u kazneni prostor, lopta je stigla do Asamoe, ali njegov šut zaustavio je Danilović.

87′ Kasalica je probio po levoj strani, uposlio je Mudrinskog ali njegov šut izblokirali su domaći igrači.

84′ BSK se posle primljenog gola otvorio, pokušavaju da stignu do izjednačenja, a čini se kao da crveno – beli čekaju kraj utakmice.

71‘ GOOOOOOL 0:1 Milinović. Ušao je igrač Crvene zvezde u kazneni prostor gostiju i sa oko 8 metaraiz sve snage opalio po lopti koja je završila u golu Danilovića.

68′ I dalje bez ozbiljnijih prilika na obe strane. Borčanci se uspešno brane, a crveno-beli ne mogu da stvore pravu šansu.

58′ Izmena u Crvenoj zvezdi, u igri je Asamoa umesto Milijaša.

56′ Pomovo je Milijaš kao u prvom delu igre oprobao šut ali je lopta završila visoko iznad gola domaćih.

46′ Nastavljena je utakmica BSSk – Crvena zvezda. Nadajmo se da ćemoimati prliku da vidimo nešto zanimljiviju igru u nastavku.

45′ +1 Poluvreme u Borči. Borbena ali ne toliko zanimljiva igra. BSK se opredelio da brani gol, dok Zvezda ne može da pronađe način da ozbiljnije ugrozi Danilovića

43′ Idalje bez pravih prilika za gol. Sa Pintu pokušava instrukcijama sa klupe da probudi svoje igrače ali za sada bez uspeha.

34′ Milijaš je oprobao udarac sa oko 17 metara, Danilović se ispružio koliko je mogao i uspeo da odbrani šut.

28‘ Kadu dobija prvi žuti karton na utakmici. Dva minuta kasnije još jendom je Mudrinski u šansi, ali sa oko 6 metara levom nogom šutira preko gola.

24‘ Ništa značajno se ne događa u Borči. Crveno – beli imaju inicijativu međutim nisu stvorili ozbiljniju priliku za gol.

15‘ Prva polu prilika za Zvezdu, Mudrniski je pokušao glavom ali nije uspeo dobro da zahvati loptu.

8‘ Crveno – beli imaju početnu inicijativu, ali još uvek nije viđena prava šansa za gol.

1‘ Sudija Danilo Grujić označio je početak susreta u Borči.

Crvena zvezda gostuje u beogradskom predgrađu ekipi BSK-a. Rikardo Sa Pintu promešao je karte pred ovo gostovanje, pa ostaje da se vidi da li će crveno – beli uspeti da smanje prednost večitog rivala koja trenutno iznosi +7.

Crvena zvezda: Bajković, Vešović, Mikić, Spajić, Petković, Garido, Milijaš, Kadu, Milunović, Ožegović i Mudrinski.

BSK: Danilović, Dunjić, Novaković, Radunović, Radivojević, Rogač, Savković, Nuhi, Ajković, Ademović i Živković