0

Napoli jedva, goleada u Firenci

Objavljeno: 21.04.13 u 17:29

adem

Fudbaleri Fiorentine pobedeli su u vrlo interesantnom meču na svom terenu ekpu Torina sa 4:3. Već u osmom minutu meča na „Artemio Frankiju“ domaćin je poveo. Ljajić je pronašao Kuadradoa a ovaj zatresao mrežu Žilea. Na 2:0 povisio je u 15. minutu Alberto Akvilani.

U 33. minutu Adem Ljajić je prelepim slobodnjakom povisio je na 3:0. Do odlaska na odmor je Bareto smanjio rezultat, a onda šokantno poluvreme u Firenci. Prvo je Santana smanjio na 3:2, da bi Ćerći iznenadio Vivijana sa 25 metara i izjednačio rezultat. Ipak Romulo u finišu donosi pobedu Fiorentini.

Napoli je teškom mukum stigao do pobede na svom stadionu protiv Kaljarija od 3:2. Segundo Ibarbo je u 18. minutu doneo radost igračima sa Sardinije

Ipak, posle samo 20 minuta igre u drugom delu usledio je potpuni preokret. Astori je jednu loptu prosledio iza leđa svog golmana Agacija, da bi se ubrzo Edison Kavani pobrinuo za preokret.

Za izjednačenje se pobrinuo rezervista Marko Sau, da bi Insinje je u sudijskoj nadoknadi doneo tri veoma važna boda Napolitancima, koji.