0

Žonas preduhitrio sudiju

Objavljeno: 07.04.13 u 23:15

soldado-zonas

U pretposlednjoj utakmici 30. kola Primere Valensija je pogotkom u sudijskoj nadoknadi vremena pobedila Valjadolid sa 2:1 (1:0).

Poveo je domaći tim autogolom Balenzijage u 39. minutu, ali kada je Oskar Gonzales u 71. izjednačio izgledalo je da će ekipa Miroslava Đukića uspeti da iščupa bod u Valensiji. Da tako ne bude pobrinuo se Žonas koji je posle asistencije Žoaa Pereire postigao pobednički pogodak u 93. minutu. Svakako bi trebalo spomenuti da su gosti od 57. minuta igrali sa fudbalerom manje, a ceo meč u dresu Valjadolida odigrao je Antonio Rukavina.

Valencia 2-1 Real Valladolid ,La Liga (30) by shoootv

Valjadolid je tako upisao četvrti uzastopni poraz i polako dolazi u opasnost da se dovede pitanje opstanka u ligi, sok je Valesija preskočila Malagu i Betis i prišla na dva boda zaostatka za četvrtoplasiranim Real Sosijedadom.