0

Maloni rastužio Loftus Roud

Objavljeno: 07.04.13 u 19:06

kpr-vigan

Dva davljenika, Kvins Park Rendžersi i Vigan, podelila su bodove u pretposlednjem meču 32. kola Premijer lige odigravši na Loftus Roudu 1:1 (0:0).

Pogotkom Loika Remija u 85. minutu Kvins Park Rendžersi su poveli sa 1:0 i činilo se da će iako brojčano slabiji posle isključenja Bobija Zamore još u 21. minutu uspeti da dođu do sva tri boda. Međutim, da tako ne bude pobrinuo se Šon Maloni koji je u četvrtom minutu nadoknade golom iz slobodnog udarca postavio konačan rezultat.

Rendžeri sada imaju samo bod više od poslednjeplasiranog Redinga, ali čak sedam u odnosu na današnjeg rivala i Sanderlend koji su na deobi 17. i 18. mesta.