0

Poraz Zvezde u Antaliji

Objavljeno: 18.02.13 u 15:59

zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde doživeli su drugi poraz na zimskim pripremama u Antaliji pošto su od amatera iz Salcburga, inače filijalom Red Bula, izgubili rezultatom 3:0.

Aleksandar Janković je prilično izmešao sastav u odnosu na neke prethodne utakmice pa su na teren istrčali: Kirovski, Vešović, Mladenović, Krneta, Reljić, Garido, Dimitrijević, Milunović, Karaklajić, Kadu i Mihajlović.

U prvih 45 minuta nije bilo golova ali je sve to nadoknađeno u drugom delu igre, a Kirovski je tri puta morao da vadi loptu iz mreže.

Golove za Salcburg postigli su Sobkov u 47., zatim Šobezberger minut kasnije i Perhold u 83. minutu igre.