0

Lids izbacio Totenhem!

Objavljeno: 27.01.13 u 17:07

Lids

Još jedan premijerligaš je ispao u 4. rundi FA kupa – Totenhem je izgubio od Lidsa sa 2:1 i oprostio se od takmičenja! Potpuno neočekivano je Lids slavio, jer je Viljaš Boaš na teren poslao i Bejla i Lenona i Dempsija i Fertongena

Varni 1-0

Lids je došao do vođstva Vornija u 15. minutu posle jedne polukontre, a vođstvo je duplirao Mekkormak posle klasičnog kontranapada i sjajnog udarca levom nogom u suprotan ugao.

mekormak

Sve što je Totenhem uspeo da uradio jeste da smanji rezultat na 2:1 preko Dempsija, ali do izjednačenja nisu mogli.

Dempsi

Moglo je biti i 3:1 jer je u 94. minutu i Fridel krenuo napred prilikom prekida, nije uspeo ništa da uradi, a kontru Lidsa je prekinuo sudija Frend koji je označio kraj meč, a lopta koja je bila upućena sa 60 metara završila je u mreži.