0

Liverpulova tri komada kao poklon za novu

Objavljeno: 30.12.12 u 19:18

suarez

Nedolazak trenera Brendana Rodžersa, koga je pokosio virus, nije omeo ekipu Liverpula koja je više nego lako izašla na kraj sa QPR-om u gostima.

Već u 28. minutu su gosti vodili 3:0 i završili posao. Suarez je postigao prvi gol u 10. minutu prošetavši se kroz očajnu odbranu policajaca. Šest minuta kasnije Suarez je duplirao prednost posle šuta levom noge iz odbitka.

U već pomenutom 28. minutu Ager je posle centaršuta Džerarda postavio konačan rezultat.

ager

Liverpul se sa ova tri boda popeo na devetu poziciju sa 28 bodova dok izabranici Harija Rednapa nastavljaju da drže fenjer i da se nadaju boljim rezultatima u novoj godini. Hari nije izgledao nimalo srećno na kraju meča.