Objavljeno: 12.12.12 u 21:24

Kiks Liona

Fudbaleri Liona prekinuli su seriju od tri uzastopne pobede kojima su se učvrstili na vodećoj poziciji.

U trenutku kada se to najmanje očekivalo, napravili su kiks pred svojim navijačima, i to od Nansija, koji je na tabeli francuskog šampionata na pretposlednjem mestu.

Meč je završen rezultatom 1:1, a gosti su čak i poveli u 74. minutu preko Lotjea, a Bastos, je postigao izjednačujući gol u 83. minutu.

Aktuelni šampion Monpelje pobedio je na gostovanju ekipu Bresta rezultatom 1:2. Iako su odmaći poveli Monpelje je do preokreta stigao početkom drugog poluvremena zahvaljujući raspoloženom Utaki.