0

Bafetambijev ples na Velodromu

Objavljeno: 28.11.12 u 23:13

Odigran je odloženi meč 10. kola šampionata Francuske na Velodromu izmešđu Marseja i Liona, a obeležio ga je napadač gostiju Bafetambi Gomis koji je psotigao hettrik i doneo momcima sa Žerlana prvo mesto na tabeli!

Gomis je dva gola postigao u prvom poluvremenu, u 3. i 34. minutu za vođstvo gostiju od 2:0, a sve je bilo rešeno na startu drugog dela igre kada pogađa i Stid Malbrank.

U 72. minutu Bafetambi Gomis postiže svoj treći pogodak, a slabu vajdu navijači Marseja imaju od gola Loika Remija šest minuta kasnije…

Lion je sada prvi sa 28 bodova, a Marsej je treći sa 26 koliko ima i drugoplasirani PSŽ, dok je četvrti Sent Etjen sa 25 bodova. Očekuje nas veoma uzbudljiv šampionat Francuske.