0

Ništa bez Stamenog

Objavljeno: 25.09.12 u 17:47

Šampion Azerbejdžana je u tamošnjem šampionatu izgubio u gostima od Sumkajita sa 3:2 u šestom kolu.

Domaćin je u 49. minutu imao 2:0 nakon golova Alijeva i Farađa-Azada, autogolom Mustafajeva i pogotkom Kanalesa rezultat je izjednačen u 56. minutu, ali je Sumkajit do trijumfa stigao 17 minuta pre kraja preko Agajeva.

U sastavu Nefčija međutim nije bilo srpskog internacionalca i prvog golmana ekipe Saše Stamenkovića koji je meč presedeo na klupi.

Nefči ima dva meča manje od većine ekipa u ligi i trenutno je na sedmoj poziciji od 12 timova.