0

PRVA LIGA SRBIJE: Metalac slavio ‘minimalcem’, slavili Sinđelić, Kabel i Trajal!

Objavljeno: 02.11.19 u 18:54

U četiri meča Prve lige Srbije odigranih danas u tri su slavili domaći timovi, a u jednom gosti.

Radnički KG – Kabel 0:1

Radnički iz Kragujevca upisao je drugi poraz u nizu. Kabel je uspeo da slavi minimalcem i to golom Dvadesetogodišnjeg Nigerijca Kirila Neba u 33. minutu.

Sinđelić – Zemun 2:1

Raspoložen je bio Sinđelić i Beograđani su došli do druge pobede u nizu. Dok Zemunci ne znaju za pobedu u prethodnih pet mečeva. Vladimir Ilić doneo je prednost crveno-belima u 15. minutu. Izjednačio je Nikola Vukajlović sa bele tačke u 55. minutu. Tri minuta pre kraja meča Ivan Jaković postavio je konačnih 2:1.

Trajal – Budućnost 2:1

Promena trenera trgnula je Trajal iz Kruševca koji je nakon četiri meča bez pobede uspeo da slavi. Nije ni danas dobro počelo po Kruševljane. Nemanja Perić je već u petom minutu doneo prednost gostima, a Osman Juf je u 39. minutu uspeo da izjednači rezultat. Iskusni Admir Kecap u 60. minutu rešava pitanje pobednika i postavlja konačnih 2:1.

Metalac – Radnički P 1:0

Metalac je današnjom minimalnom pobedom sačuvao prvo mesto na tabeli. Strelac jedinog gola bio je Aleksandar Ješić u 10. minutu. Naredni duel Metalac će odigrati protiv Kabela.