0

KUP SRBIJE: Vojvodina ubedljivo do četvrtfinala, Mladost bolja od TSC-a na penale

Objavljeno: 23.10.19 u 20:45

Poznato je šest od osam učesnika četvrtfinala Kupa Srbije, Vojvodina nije dozvolila iznenađenje.

Odigrana su poslednja dva meča osmine finala Kupa Srbije, a plasman u četvrtfinale izborile su ekipe Vojvodine i Mladosti. Novosađani su na svom terenu sa 4:0 pobedili učesnika Prve lige Srbije tim Sinđelića.

‘Stara dama’ je povela već u 5. minutu kada je Branković postigao autogol. Prednost Vojvodine u 35. minutu duplirao je mladi Zukić. Isti igrač je u 56. minutu povisio na 3:0. Đurić je u 80. minutu postavio konačnih 4:0.

U Lučanima smo videli pravu dramu. Mladost je povela golom Sinđića, ali je Galić u drugom poluvremenu izjednačio i TSC je stigao do penala. Mladost je u četvrtfinale prošla posle boljeg izvođenja penala 5:4.