0

SERIJA A: Trener novi, navike stare, Milan ponovo ‘prosuo mleko’ (VIDEO)

Objavljeno: 20.10.19 u 22:55

Ponovo će se tresti na ‘San Siru’ od galame, ‘rosoneri’ su na svom terenu igrali samo 2:2 protiv Lećea.

Stigao je u ‘grad mode’ novi trener Stefano Poli, ali su navike ostale stare. Milan je ponovo ‘prosuo mleko’, izgubio već osvojena dva boda.

‘Rosoneri’ su sjajno otvorili meč, Bilja je poslao dugu loptu za Čalhanoglua, a ovaj zakucao loptu u mrežu. Leće je do izjednačenja stiglo u 62. minutu iz penala. Babakar je izveo jedanaesterac, Donaruma je odbranio, ali je napadač Lećea ponovo stigao do lopte i pogodio.

U 81. minutu se činilo da će Milan sigurno upisati tri boda. Čalhanoglu je asistirao do Piateka, a Poljak pogodio za 2:1. A, onda šok u 92. minutu kada je Pterićione gurnuo loptu za Kalderonija, a ovaj postigao evrogol za 2:2.

MILAN – LEĆE 2:2 (STATISTIKA MEČA)

Parma je na svom terenu sa 5:1 demolirala Đenovu. Junak utakmice bio je danski napadač Kornelijus koji je postigao het-trik.