0

PREMIJER LIGA: Veliki kiks Totenhema pred dolazak Crvene zvezde!

Objavljeno: 19.10.19 u 18:12

Fudbaleri Totenhema nisu pokazali nikakav napredak u formi posle reprezentativne pauze, a sve pred dolazak Crvene zvezde u sklopu utakmice Lige šampiona.

Ne samo da Totenhem nije uspeo da savlada poslednjeplasirani tim na tabeli Premijer lige, Votford, već je u finišu morao da spasi ‘živu glavu’ i nekako izbegne poraz.

Gosti su vodili u Londonu od šestog minuta kada je Dukur bio strelac posle asistencije Denija Janmata.

Naravno, gledali smo napade ‘pevaca’ u većem delu meča, ali gola nije bilo sve do 86. minuta kada je Dele Ali postigao izjednačujući pogodak.

Potrajalo je nekoliko minuta dok domaći navijači nisu mogli da slave jer je sudija Kris Kavanag tek posle VAR asistencije priznao gol engleskog reprezentativca.

Čelsi je minimalnim rezultatom savladao Njukasl golom Markosa Alonsa u 73. minutu, a Lester je sa 2:1 posle preokreta bio bolji od Barnlija.

Gosti su vodili od 26. minuta golom Vuda, ali su preokret doneli Vardi u 45. i Tilemans u 74. minutu.