0

UVERTIRA PRED JUNAJTED: Asano nakon 11 meseci zatresao mrežu za Japan! (VIDEO)

Objavljeno: 15.10.19 u 18:05

Reprezentacija Japana danas je ostvarila pobedu u kvalifikacijama za SP u Kataru 2022. godine.

‘Samuraji’ su bili bolji od Tadžikistana i slavili na gostovanju sa 3:0. Dvostruki strelac bio je Minamino koji je sa dva gola pogurao Japan do pobede, a u nastavku su se radovali i navijači Partizana.

Takuma Asano je u igri proveo poslednjih 30 minuta, a u 82. minutu iskoristio je ukazanu priliku i doneo je radost navijačima reprezentacije. On je odlično reagovao nakon centaršuta sa desne strane i postavio je konačan rezultat 3:0.

Ovo je bio prvi gol za Japan Asana još od prijateljskog susreta protiv Kostarike 2018. godine.