0

SERIJA A: Kada ne može Riberi, tu je Milenković da ‘reši’ pitanje pobednika (VIDEO)

Objavljeno: 06.10.19 u 14:34

U podnevnoj utakmici 7. kola Serije A Fiorentina je dočekala Udineze.

Uspeli su da slave domaći igrači golom Nikole Milenkovića u 72. minutu sa 1:0. Ovo je treća pobeda u nizu ekipe Fiorentine.

Domaći su imali ozbiljnu šansu u 28. minutu kada je Gaetano Kastrovili unutar šesnaesterca uspeo da nadskoči defanzivce Udinezea i raspali glavom, a lopta je završila iznad prečke.

Šest minuta kasnije Ilija Nestorovski je uspeo da zatrese mrežu Fiorentine, ali je Alesandro Prontera pregledao VAR i ustanovio da je igrač Udinezea pre gola igrao rukom.

Frank Riberi je u 57. minutu imao izglednu priliku iz slobodnjaka, a njegov udarac prozujao je kraj leve stative. Pulgar je izveo korner sa desne strane, poslao je loptu na peterac, tamo je najviši u skoku bio reprezentativac Srbije Nikola Milenković koji je ‘rešio’ pitanje pobednika u ovom meču i doneo Fiorentini bodove.