0

SERIJA A: Parmi pripala goleada (VIDEO)

Objavljeno: 30.09.19 u 23:06

U poslednjem meču 6. kola Serije A, Parma je na svom ‘Enio Tardiniju’ pobedila Torino 3:2 (2:2).

Kako je utakmica počela, tako se i završila – golovima. Igrao se drugi minut kada je Žervinjo pobegao odbrani Torina, nesebično uposlio Kulusevskog, aovom nije bilo teško da matira Sirigua. Na izjednačenje se nije čekalo dugo, u 12. minutu je Verdi centrirao, a Ansaldi se poklonio i glavom pogodio za 1:1.

Parma je u 31. minutu propustila veliku šansu da ponovo povede, Žervinjo je promašio penal. Ono što reprezentativac Obale Slonovače nije uradio, jeste na drugoj strani Beloti, bio je precizan sa jedanaesterca za 1:2.

Domaćin je do izjednačenja stigao u dubokoj nadoknadi prvog poluvremena. Kulusevski je sjajno asistirao do Kornelijusa, a Danac je ‘utakmicu restartovao’.

Parma je do pobede stigla u 88. minutu, Žervinjo je probio po desnom boku, ubacio u peterac, u gužvi se najbolje snašao Inglese i pogodio za 3:2.