0

PRVA LIGA SRBIJE: Zlatibor zaustavio Smederevo, važna pobeda Piroćanaca u Zemunu

Objavljeno: 30.09.19 u 22:30

Odigrana su poslednja dva meča 11. kola Prve lige Srbije, po pobedu su zabeležili domaći i gosti.

Dugo je Smederevo tavorilo na poslednjem mestu, a onda su ‘oklopnici’ ušli u seriju i sada mogu da se nadaju samom vrhu tabele. Ipak, danas nisu imali snage da iznenade Zlatibor. Tim iz Čajetine slavio je sa 2:1.

Zlatibor je poveo u 15. minutu golom Divca. Smederevo se nije povuklo, krenulo je ofanzivnije i to mu se isplatilo u 50. minutu kada je gol postigao Stojković. Ipak, radost gostiju trajala je svega minut, jer je Jezdimirović ponovo doveo Zlatibor u vođstvo, a i ispostaviće se na kraju do pobede.

Malo je onih koji su verovali da Radnički iz Pirota može do pobede protiv Zemuna. Ali,Piroćanci su slavili sa 2:0. Pobulić je doneo vođstvo gostima u 79. minutu, d abi Tolić u 82. postavio konačnih 2:0.

Grafičar – Dinamo (Vr) 4:2
(Gavrić 33, 35, 73, Stanojev 65 – Stevanović 27. jedanaesterac, 70. jedanaesterac)

Budućnost (Do) – Bačka 1:1