0

‘GROBARI’ NA TVITERU: Evo koja je razlika između Bate, Đukića i Save, Sadika ne dam ni za pet Gomeša (TVITOVI)

Objavljeno: 28.09.19 u 15:51

Partizan na poluvremenu vodi sa 2:1 protiv Radničkog u Nišu posle velikog preokreta napravljenog za svega šest minuta.

Radnički je poveo golom Haskića iz penala u 11. minutu, da bi u 23. Natho izjednačio takođe sa ‘bele tačke’. Preokret je doneo Sadik u 29. minutu kada se sjajno snašao, iako se prethodno spetljao.

‘Grobari’ su zadovoljni posle preokreta. Pojedini navijači su objasnili koja je razlika između Save Miloševića, Miroslava Đukića i Zorana Bate Mirkovića. Takođe, pojedini navijači Partizana ne bi menjali Sadika za pet Rikarda Gomeša. Pojedinci titulu daju Zvezdi, ali joj poručuju da će tri puta biti pobeđena.