0

ŠTETA: Devojke Spartaka ispale iz Lige šampiona, imale veliku šansu protiv Atletika

Objavljeno: 27.09.19 u 09:48

Veliku su priliku propustile devojke Spartaka da izbace velikog favorita Atletiko Madrid iz Lige šampiona.

Podsetimo, ‘golubice’ su na svom terenu poražene 3:2 od Špankinja u poslednjim trenucima utakmice, a u Madridu su bile blizu velikog uspeha. Naime, meč u Španiji je završen 1:1.

Atletiko je dominirao u prvom poluvremenu, ali je Spartak mogao prvi do vođstva u 53. minutu kada je penal promašila Violeta Savić. Ipak, samo četiri minuta kasnije naš tim je poveo golom Kajle Ademak.

Nažalost, Atletiko je u 83. minutu uspeo da izjednači preko Kajli Strom i tako izbori plasman u narednu rundu.