0

FOTO screenshot

PRIMERA: ‘Žuta podmornica’ ponovo bije, stradao je Betis

Objavljeno: 27.09.19 u 23:10

U prvoj utakmici 7. kola španske Primere, Viljareal je bio ubedljiv na svom stadionu protiv Betisa – 5:1 (1:0).

‘Žuta podmornica’ ponovo igra sjajno, a ‘torpedovan’ je Betis koji je večeras na ‘Madrigalu’ imao tek nešto veći posed lopte u momentima kada ga je Viljareal ‘torpedovao’.

Načeo je tim iz Sevilje Ekambi u 39. minutu, ali je već posle tri minuta igre u nastavku izjednačio Emerson.

Santi Kazorla je igrao maestralno i svoju sjajnu partiju ‘naplatio’ je golom u 68. minutu. Istina, iz jedanaesterca, ali je nagovestio kanonadu u poslednjih 20 minuta.

Meč je rešio Ekambi u 76. minutu svojim drugim golom, da bi u nadoknadi Moreno i Čukvueze kompletirali ‘petardu’ Viljareala.