0

KUP SRBIJE: Favoriti bez problema, Čukarički i Spartak u osmini finala

Objavljeno: 25.09.19 u 21:20

Kompletirane su sve utakmice šesnaestine finala Kupa Srbije koje su planirane za današnji dan.

Posle sedam mečeva koji su se igrali u dnevnom terminu, odigrano je još četiri u kojima su favoriti bili uspešni i nisu dozvolili iznenađenje.

Čukarički je na svom stadionu bio bolji od prvoligaša Žarkova sa 3:1, a sve je već bilo rešeno u prvom poluvremenu kada su ‘brđani’ postigli sva tri gola.

Mačva je takođe ‘odbranila’ epitet superligaša protiv Metalca i eliminisala ih minimalnim rezultatom. Na isti način Bačka je bila bolja od kragujevačkog Radničkog.

U poslednjoj utakmici dana, još jedan član Superlige je bio bolji od učesnika Prve lige Srbije. Spartak je rutinski, sa po jednim golom u oba poluvremena, eliminisao Novi Pazar – 2:0 (1:0).