0

BUNDESLIGA: Kostić i Ajntraht odoleli ‘milionerima’, Fortuna baš nema sreće (VIDEO)

Objavljeno: 22.09.19 u 23:37

U dve današnje utakmice Bundeslige odigran je i derbi kola

Filip Kostić bio je starter protiv Borusije iz Dortmunda i za Ajntraht je odigrao ceo meč, dok Joveljić nije ulazio u igru. Ajntraht je protiv ‘milionera’ uspeo da dođe do remija, a Turam je sa dva pogotka doneo pobedu Borusiji iz Menhengladbaha protiv Fortune.

Ajntraht – Dortmund 2:2 (STATISTIKA MEČA)

Borusija Dortmund nije uspela da dođe do pobede u Frankfurtu i ponovo zaostaje za Bajernom i vodećim Lajpcigom. Gosti su dva puta imali prednost. Aksel Vitsel je pogodio u 11. minutu za 1:0, ali je Andre Silva izjednačio dva minuta pre odlaska na odmor. Vodio je Dortmund sa 2:1 od 66. minuta kada je strelac bio Džejdon  Sančo. Ipak, autogol Tomasa Dilejnija dva minuta pre kraja meča doneo je bod Ajntrahtu, za koji je čitav meč odigrao Filip Kostić.

Borusija (M) – Fortuna 2:1 (STATISTIKA MEČA)

Borusija Menhengladbah je nakon preokreta bila bolja od Fortune iz Dizeldorfa na svom terenu. Gosti su vodili golom Kasima Adamsa iz šestog minuta, ali je Markus Turam u 74. i 87. minutu doneo trijumf Borusiji.