0

TUČA NA ‘VELODROMU’: Radonjić prvi udario, pa dobio šamar! Onda su se umešala dvojica bivših zvezdaša (VIDEO)

Objavljeno: 21.09.19 u 20:55

Srpski reprezentativac bio je u centru incidenta koji se dogodio u meču između Olimpika iz Marselja i Monpeljea.

Burna završnica meča na ‘Velodromu’ koji je završen rezultatom 1:1. Nemanja Radonjić je ušao u igru 67. minutu, a već osam minuta kasnije je namestio gol Valeriju Žermenu za izjednačenje od 1:1.

Kako je meč odmicao kraju, igrači su bili nervozni, a posebno domaći koji su dominirali u posedu lopte, šutevima ka golu (24:3), kornerima (15:1), ali nisu mogli do drugog gola.

I onda se u prvom minutu nadoknade Radonjić u duelu sa Ferijem pokačio i posle žestokog duela ga udario, što sudija nije video. Ali jeste momenat kada mu je Feri uzvratio i udario šamar srpskom fudbaleru.

Potom je nastala velika gužva, pa su se umešala i dvojica bivših zvezdaša, Mihailo Ristić i Damijen le Talek, a do kraja su crvene kartone dobili i igrači Marselja Kamara i takođe vrlo nervozni Dmitri Paje.