0

OMLADINCI POKAZALI RECEPT: Crvena zvezda osvojila bod protiv Bajerna!

Objavljeno: 18.09.19 u 18:05

Omladinci Crvene zvezde odoleli su svim naletima Bajerna i nisu primili gol u Minhenu – 0:0.

Mladi fudbaleri srpskog kluba odigrali su izuzetan defanzivni meč, uz jako dobar blok ispred gola čuvara mreže Katića.

Sve to lepo je pripremio trener omladinaca Slavoljub Đorđević, pa je u trening centru Bajerna mreža Zvezde ostala mirna svih 96 minuta koliko se igralo.

Čak je u drugom minutu nadoknade Radulović dobio drugi žuti karton, ali su se crveno-beli odbranili i proslavili osvajanje boda, tamo gde to svakako nisu očekivali.

Nešto ranije, Olimpijakos i Totenhem su odigrali nerešeno rezultatom 1:1.

Sve u  svemu, dobra uvertira pred večerašnjm meč prvih timova, teško da bi se iko bunio ako bi ishod u rezultatskom smislu bio isti.