0

LŠ: Prštalo je u Pireju – Totenhem vodio sa 2:0 posle pola sata, ali se Olimpijakos volšebno vratio!

Objavljeno: 18.09.19 u 20:50

U okviru grupe B Lige šampiona, u kojoj nastupa i Crvena zvezda, Olimpijakos i Totenhem su podelili bodove rezultatom 2:2 (1:2).

Zvezda ukoliko želi da se plasira dalje iz grupe B, put će tražiti preko Olimpijakosa i Totenhema koji su večeras u Pireju podelili bodove. Trenutno je teško reći da li će to odgovarati crveno-belima.

Sjajan meč viđen je na stadionu ‘Karaiskaki’ u Pireju, i krenulo je sa inicijativom domaćih, ali je posle pola sata Totenhem bio taj koji je vodio sa čak 2:0, jer su ‘pevci’ u razmaku od pet minuta postigli dva gola.

U 26. minutu je sudija Đanluka Roki dosudio penal za goste zbog prekršaja Jasina Merije, a to je u gol pretvorio Hari Kejn. Posle samo pet minuta bilo je 0:2, a strelac gola za londonski tim bio je Lukas Moura.

Ipak, domaći se nisu predavali. U 44. minutu je Metju Valbuena asistirao, a Danijel Podens pogodio mrežu Ljorisa za smanjenje rezultata, a posle devet minuta bilo je 2:2.

U kaznenom prostoru Totenhema Vertongen je skrivio jedanesterac, a mrežu sa 11 metara pogodio je Valbuena za konačnih 2:2.

Do kraja meča viđene su još prilike Dele Alija i Erika Lamene, ali nije bilo pogodaka i Olimpijakos se odbranio.